DentAPlus Ümraniye Diş Polikliniği | Belge – Yeni Türkiye’nin haber sitesi


Sekiz yıldan bu yana alanında uzman hekimlerimiz ile birlikte, diş hekimi korkusunu yaşatmadan tamamen hijyenik bir ortamda hizmetlerimize devam ederek sağlıklı ağız sağlığı ve güzel gülüşlere sahip olunması için DentAPlus olarak hastalarımıza aile bireyi olarak yaklaşarak kaliteli hizmet anlayışımızı sunuyoruz.
http://www.belge.com.tr/haber-472085-dentaplus_umraniye_dis_poliklinigi.html

DentAPlus Ataşehir Diş Polikliniği


2009 yılından bu yana diş hekimliği alanında hizmet sunan DentAPlus, uzman doktorlardan oluşan kadrosu ile her zaman en modern diş tedavi yöntemlerini uygulamaktadır. Acısız ve estetik diş tedavisinde uzman olan DentAPlus Ataşehir diş kliniği implant, ortodonti, pedodonti, protez ve estetik diş hekimliği branşlarında çalışarak, size sağlıklı bir gülüşün anahtarını sunuyor.
http://www.yenihaberden.com/dentaplus-atasehir-dis-poliklinigi-296998h.htm

DentAPlus Ümraniye Diş Polikliniği – Konhaber Türkiye’nin İnternet Gazetesi


Polikliniğimiz DentAPlus 2009 yılından beri konusunda uzman ekibi ve sterilizasyonu her daim korunan teknolojik ekipmanlarıyla birlikte hizmet vermeye devam etmektedir. Hizmetlerimiz ile birlikte Ümraniye diş polikliniği olarak profesyonel hizmet anlayışıyla ağız sorunlarına yönelik çözüm sunan bir kurum olmaya devam edeceğiz.
http://www.konhaber.com/metin-dentaplus_umraniye_dis_poliklinigi-295.html

DentAPlus Çekmeköy Diş Polikliniği – YAŞAM haberleri


DentAPlus Çekmeköy Diş Polikliniği 2009 senesinden itibaren, uzman ve bilirkişiler tarafınca sizin sağlığınız için, dişiniz temizliği ve tedavisi için, en iyi şekilde memnun kalmanız için yoğun bir istikrarla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. DentAPlus olarak tedavileri sizin memnun kalmanız ve daha iyi bir gülüşe sahip olmanız için özenle gerçekleştiriyor, sizleri kendimizden biri olarak görüp, hoşgörü ile yaklaşıyoruz.
http://www.yenikonya.com.tr/yasam/dentaplus_cekmekoy_dis_poliklinigi-718879